dzisiaj: czwartek 27 lipca 2017
Obroża dla psa Obroże dla psów Rss Submit
Paź
19
Ostatnia aktualizacja: Piątek, 25 październik 2013 drukuj wyślij

Obroża przeciwpchelna

Obroża przeciwpchelna

Jak co roku końcem wiosny i początkiem lata rozpoczyna się sezon na pchły. Insekty mimo swojej niewielkiej postury mrzenoszą na ciało swoich żywicieli bardzo groźne choroby które mogą doprowadzić nawet do śmierci psa. Wprawdzie pchły nie należą do psich zabujców jednak czasami dają się one mardzo mocno we znaki psom - szczególnie tym z długą sierścią. 

Dbając o zdrowie i dobre samopoczycie naszego pupila powinniśmy mu kupić specjalną obrożę przeciwpchelną która zabezpieczy go przed insektami. Obecnie na rynku można spotkać kilkanaście produktów które chronią psa przed pchłami - wśród nich jest obroża marki Sabunol. Wprawdzie jej wygląd nie zachęca aż tak aby można było eksponować tą obrożę na psie jednak jej właściwości insektobójcze stoją na bardzo wysokim poziomie. Producent zapewnia nas że środek którym została nasączona obroża w żaden sposób nie podrażnia skóry psa ani tym bardziej nie jest dla niego szkodliwy - pies może ją nosić nieustannie przez kilka miesięcy. 

Obroża przeciwpchelna marki Sabunol występuje w kilku rozmiarach dlatego przed jej zakupem powinniśmy sprawdzić czy dany rozmiar będzie odpowiedni dla naszego pupila. 

Analizując wszystkie akcesoria przeciwpchelne jakie występują na rynku śmiało można stwierdzić że obroże są najlepszym i najbardziej skutecznym rozwiązaniem w walce z pchłami dlatego polecamy Państwu zakup tego produktu. 

Oceń artykuł
0%
0%
Ocen: 0